Sortiment

Laminátové parkety

sú obľúbenou podlahovou krytinou vhodnou do obytných priestorov, ako i do komerčných priestorov so strednou a vyššou záťažou.
Sú nenáročné na údržbu.
Pracujeme s kvalitnými laminátovými parketami od renomovaných výrobcov (MEISTER, WITEX, PERGO, KRONOTEX).
Parkety sú dodávané v širokej škále farby dreva (napr. buk, dub, javor, čerešňa) ako i v rôznych iných farebných odtieňoch (napr. javor zelený, modrý, biely).
Povrchová úprava parkiet je lesklá - hladká alebo štrukturovaná. Ku všetkým vzorom a farbám sú dodávané bočné soklové lišty.

Drevené parkety

sú vhodné i pre najnáročnejších zákazníkov.
Vyznačujú sa vysokoodolnou povrchovou úpravou (viacnásobné lakovanie lakom), dlhou životnosťou, ľahkým čistením a údržbou.
Pracujeme s kvalitnými drevenými parketami od renomovaných výrobcov (Kährs, Höhns).
Parkety sú dodávané v širokej druhovej škále (napr. buk, dub, javor, čerešňa), s vzorom parketovým alebo palubovkovým. Povrchová úprava parkiet je lesklá alebo matná.
Ku všetkým vzorom a farbám sú dodávané bočné soklové lišty.

Interiérové obklady stien a stropov

sú vhodné ako interiérové riešenia pri rekonštrukciách bytov, kancelárií, alebo i pri novej výstavbe. Využívajú sa aj na vytváranie podhľadov a priečok. Sú svetlostále, umývateľné, nevyžadujú si ïalšiu povrchovú úpravu a špeciálnu údržbu. Pracujeme s interiérovými obkladmi DEOS (výrobca Bučina Zvolen).
Obklady sú dodávané v širokej škále farby a dezénu dreva (borovica, dub, buk, smrek, čerešňa, jaseň, jabloň), ako i v iných farebných a vzorových variáciách (jaseň biely, zamatový, zelený, krištál biely, mramor biely).

Kuchynské pracovné dosky a parapety

sú vhodné do každej domácnosti, či komerčnej miestnosti. Sú vodoodolné, vyznačujú sa farebnou stabilitou a ľahkou údržbou. Dodávame dosky a parapety v rôznych farebných a vzorových variáciách.